Літній мовний табір 2018

13 черв. 2018
З 29 травня по 11 червня 2018 року в Берестівському НВК працював літній мовний табір з денним перебуванням для учнів початкових класів. Мовами спілкування були англійська та німецька.

Цього літа у таборі відпочивали, навчалися і змагалися 20 учнів. Табір було розташовано у лінгафонному кабінеті, який оснащено комп’ютером, телевізором, під’єднано до мережі Інтернет. Також були наявні необхідні канцтовари. Роботу в таборі забезпечували вчителі іноземних мов          Буткевич М.О., Скобель О. В., Клюйко Л. Є., Боковець А. О., також студентки МЕГУ імені академіка Степана Дем’янчука Марина та Єлизавета.

Волонтерки володіють на достатньому рівні англійською та німецькою мовами, є дуже активними у громадському житті. Цікаві презентації, мовні ігри, енерджайзери та руханки від Марини та Лізи надовго запам’ятаються дітям.

Для учнів було проведено урочисте відкриття, забезпечено належну організацію змістового дозвілля дітей. Учні перебували в мовному таборі з 09.00 до 12.00 години.

Рухливі форми роботи на свіжому повітрі змінювалися пізнавальними сесіями у класній кімнаті. Заняття із вчителями школи змінювалися спілкуванням з волонтерами.

У таборі панувала атмосфера взаємодопомоги, зникли мовні бар’єри, комплекси і страхи. Ігри з тімбілдингу навчили дітей діяти однією командою, допомагати один одному. Був організований пікнік на природі з приготуванням каші на вогнищі, рухливими іграми і, звичайно, позитивним настроєм.

Завданнями забезпечення повноцінного відпочинку в літньому мовному таборі були:

• створення у дітей хорошого емоційного настрою;
  • покращення комунікативних навичок учнів з іноземних мов;
  • уміння використовувати іноземну мову у побуті;
  • виховання поваги до традицій та звичаїв інших народів;
  • навчання дітей діяти у команді

Літній мовний табір дав можливість дітям вивчати іноземні мови у цікавій формі, весело провести час з друзями, розвинути свої таланти, отримати пізнавальну інформацію, навчитися новому.