1 черв. 2018
Сьогодні шкільне подвір'я Берестівського НВК наповнилося веселим сміхом дітвори.

День захисту дітей – яке чудове свято!

Усіх дітей Землі ми хочемо привітати.

Хай світить сонце всім, грайливий м’ячик скаче,

Від болю і образ нехай ніхто не плаче.

І наша пісенька нехай летить над краєм

Про те, що ми зі святом всіх вітаємо.

Сьогодні шкільне подвір'я Берестівського НВК наповнилося  веселим сміхом дітвори. До Дня захисту дітей у навчальному закладі, учні проявили свою творчість у тематичному конкурсі малюнків на асфальті «Моя сім'я – моя держава». Із захопленням вихованці школи розфарбовували гіпсові фігурки та долучилися до акції «Ми за мир».

Діти отримали заряд позитивних емоцій та вражень, а найактивніші з них були нагороджені грамотами.