Безпека на дорозі – безпека життя

23 трав. 2018
З 21 по 25 травня проходить Тиждень безпеки дорожнього руху

З метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому в Берестівському НВК з 21 по 25 травня триває Тиждень безпеки дорожнього руху.  Головною темою Тижня стала безпека учнів на дорозі.

Класні керівники та вчителі основ здоров'я, медична сестра провели ряд заходів. Учні 1- 4 класів зі своїми керівниками підготували рольову гру «Ми – пішоходи». Серед учнів 1-11класів  пройдуть години спілкування «Дотримання норм безпечної поведінки на дорозі». Діти володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом. Тиждень поглибив знання учнів у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань Правил дорожнього руху.