«Український кордон – 2018»

30 бер. 2018
У Кінологічному навчальному центрі відбувся Всеукраїнський семінар «Український кордон – 2018».

Упродовж трьох днів у Кінологічному навчальному центрі Держприкордонслужби відбувся Всеукраїнський семінар «Український кордон – 2018», спрямований на підготовку тренерів-вихователів, які залучаються до проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») за додатковим напрямком «Джура-Прикордонник». Учасником цього семінару був Вабіщевич Анатолій Валентинович, учитель предмету «Захист Вітчизни» Берестівського НВК.

Особливістю програми «Джура-прикордонник» є спрямованість на посилення національно-патріотичної, профорієнтаційної роботи з дітьми та молоддю прикордонних районів, внесення до елементів гри прикордонної тематики, вивчення історії та традицій прикордонної охорони Української держави.

Учасники семінару ознайомилися з історичними фактами формування Окремого корпусу кордонної охорони УНР, видатними прикордонниками минулого та сьогодення, відвідали музей, дізналися про історичний шлях навчального центру.

Державна прикордонна служба України запрошує інститути громадянського суспільства, молодіжні, ветеранські організації приєднатися до проведення у серпні цього року у Кінологічному навчальному центрі Держприкордонслужби Всеукраїнського Вишколу «Джура-Прикордонник».

Ми пропонуємо взяти участь у вишколі  на районному рівні усім навчальним закладам, який планується провести на початку травня. За попередніми планами до вишколу мають долучитися команди із Зарічнянського та Рокітнівського районів.

Виховуймо патріотів, граючись!

Про гру читайте за посиланням.