Всесвітній день води

22 бер. 2018

22 березня 2018 року відзначається Всесвітній день води, проведення якого започатковано Генеральною асамблеєю ООН у 1992 році з метою привернення уваги до проблем, пов’язаних з водними ресурсами на Землі. З цієї нагоди в навчальному закладі проведено  інформаційні заходи.

У 8 класі відбувся тематичний урок «Як можна діяти, щоб зберегти воду»,  під час якого учні переглянули відеоролик «Водні ресурси України», виконували завдання на контурній карті та складали особистий план дій на тиждень, що дозволять зменшити кількість вживаної води, не знижуючи при цьому загального рівня якості життя своєї родини.

6 клас здійснив уявну подорож краплинки води по Землі, під час якої школярі пояснювали, яку роль відіграє вода в житті людини, визначали дії, які сприяють збереженню чистоти води, розповідали про проблеми, що існують сьогодні на Землі, пов’язані з водою та її забрудненням, висловлювали власне ставлення до проблем забруднення води в сучасному світі.