Тиждень географії

16 бер. 2018
З 12 по 16 березня 2018 року в Берестівському НВК проходив Тиждень географії.

Упродовж тижня були проведені різноманітні заходи на географічну тематику. У понеділок відбулося відкриття тижня. Був проведений усний журнал «Чудеса на землі» (9 класи) та пізнавально-розважальний конкурс «Море – це вічний рух і любов, вічне життя…» (11 клас).

Вівторок розпочався екскурсією до кабінету географії з учнями початкових класів.  Далі  відбувся конкурс «Ми  і  Земля – одне  ціле» (малюнки, вірші, казки, фото про планету Земля, природу, рослини, тварини). А учні 7-х класів позмагалися у брейн-ринзі «Мандруємо материками».

У середу всіх захопив гумористичний конкурс «Посмішки з різних широт». Школярі активно долучилися до конкурсу географічних стіннівок «Цікава географія» та переглянули географічний відеопоказ «Грізні сили Землі».

Четвер був насичений інтелектуальними конкурсами: у 8 класі відбулася інтелектуальна гра «Найрозумніший», учні 6 класу виконували інтерактивні вправи  «Навчатись треба весело, щоб добре навчатись!», а завершився день турніром «Найкращий географ школи».

В останній  день тижня відбулися радіолінійка «Що сторона – то новина» та гра-мандрівка у 10 класі «Чи знаємо ми Європу».

Дякуємо всім за активну участь в організації та проведені тижня!