І знову перемога!!!

16 бер. 2018
Участь у Міжнародному конкурсі

У цьому навчальному році Науково-дослідним інститутом українознавства було оголошено Міжнародний конкурс для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів «Українознавчі пріоритети навчально-виховного процесу». Вчителі Берестівського НВК активно залучилися до вищеназваного заходу. Сьогодні ми хочемо привітати переможців:

-         у номінації  «Авторський навчальний урок з курсу за вибором «Українознавство» для вчителів початкової школи»

Твердун Ганну Миколаївну, вчителя 4-А класу, за І місце з уроком  «Роль сім’ї у моєму житті. Мій родовід»

Красько Валентину Григорівну, вчителя 2-Б класу, за ІІ місце з уроком  «Моє село – краплинка України»;

-         у номінації «Авторський розвивальний навчальний урок початкової школи на українознавчій основі»

Воловень Інну Михайлівну, вчителя 4-Б класу, за І місце з інтегрованим уроком із літературного читання та трудового навчання «Сторінками історії України».

Бажаємо Вам, шановні колеги і наставники, подальших творчих злетів, а ми будемо пишатися Вами!