Шевченківські дні

12 бер. 2018
Щовесни, коли тануть сніги, І на рясті просяє веселка, Повні сили й живої снаги Ми вшановуєм пам'ять Шевченка.

Україна! Наша рідна земля, наша Батьківщина. Вона для всіх, хто ЇЇ поважає і любить, вона - колиска найкращих у світі пісень, вона - вічна надія на волю і кращу долю. Україна - це та земля, що дала світові славного генія Тара­са Григоровича Шевченка, який все життя, весь свій могутній талант присвятив служінню своєму народові. Тому не дивно, що поет писав: "Історія мого життя становить частину історії моєї Батьківщини".  В ці весняні дні Україна-мати вшановує пам'ять цього Ве­летня духу і Пророка нації. Минають роки, а слово Шевченка живе, кличе нас на нові подвиги, кличе до єдності, віри і лю­бові:

Любітеся, брати мої, Украйну любіте

І за неї, безталанну, Господа моліте.

Щасливі ми, що народилися на такій чудовій, багатій, ма­льовничій землі - на нашій славній Україні. Тут жили наші діди і прадіди, тут живуть наші батьки, тут корінь роду україн­ського, що сягає сивої давнини. Всі ми пам'ятаємо і шануємо Кобзаря українського слова, української душі. Учні нашої школи взяли активну участь у святкуванні Шевченківських днів. Створили колажі, читали поезії, малювали малюнки, долучилися до проведення уроків, присвячених творчості Тараса Григоровича Шевченка.