Живи, Кобзарю, в пам'яті людській!

23 лют. 2018
Живи, Кобзарю, в пам'яті людській!

Нещодавно у нашому закладі пройшов шкільний тур районного огляду-конкурсу читців-декламаторів «Живи, Кобзарю, в пам'яті людській!» Глядачі та члени журі були приємно вражені виконавською майстерністю юних декламаторів. Отож, грамотами лауреатів нагороджено Красько Аліну, Домантович Іванну, учнів 4-А класу, та Різанович Аліну, ученицю 4-Б класу. Перемогу здобули Красько Ірина, учениця 7-Б класу, з твором Тараса Шевченка «Хіба самому написать» та гурт вихованців у складі Чирон Ольги, учениці 5-А класу, Боковця Богдана, учня 5-А класу, та Фурсович Наталії , учениці 9-Б класу, які презентували інсценізацію «Доля Тараса». Переможці шкільного туру вдало виступили і на районній сцені – Красько Іринка виборола ІІ, а інсценізація – І місце. Щиро вітаємо переможців і бажаємо подальших творчих злетів!