Відкрите заняття

13 лют. 2018
Підготувала заняття Котяш Інна Михайлівна

9 лютого у групі старшого віку " Віночок" відбувся колективний перегляд інтегрованого заняття " Життя диких тварин взимку".В гості до малат завітали: ведмедик та лисичка,які принесли завдання,а малята їх успішно виконували.На занятті діти продемонстрували свої знання про диких тварин.З задоволенням  дошкільнята виконували фізкультхвилинки.В кінці заняття лісові гості пригостили малят гостинцями.

Мета заняття :розширити та узагальнити знання дітей про диких тварин,вчити виділяти ї характеризувати особливості  зовнішнього вигляду тварин,способу їх життя взимку,поглибити знання дітей про зиму та зміни в природі взимку,розвивати мовлення та логічне мислення у грі "Склади ціле"," Кому що дамо" , "Назви дитинча".Виховувати бережливе ставлення до природи.