Оголошення. Інформація

Вихованці гуртка «Шол джур» та їх керівник запрошують долучитися до спонсорства та партнерства в рамках реалізації програми з національно-патріотичного виховання. Якщо ви патріот своєї країни, області, району, села, школи  і ви маєте знання, досвід і гроші, у вас стійка життєва позиція з даного напрямку,  вам до нас.

Добре ім’я - краще великого статку, а добра справа  і слава-  краще срібла і золота.

Для того, щоб максимально використати комерційний потенціал в проекті вашої компанії, ми пропонуємо:

-          розмістити  логотип та реквізити Вас та компанії на окремій сторінці закладу, яка буде створена з назвою «Спонсори та партнери»;

-          поширювати логотип  реквізити та посилання на Ваш сайт або сторінку у соціальних мережах;

-          створити та, за Вашого погодження, поширити рекламний відеоролик про компанію;

-          розміщувати банер-стійки про Вашу компанію під час масових заходів з реалізації даної програми;

-          розмістити статтю в періодичні видання;

-          проводити конкурси, акції під час реалізації проекту з використанням сувенірів та подарунків з логотипом Вашої компанії;

-          у випадку проведення прес-конференції брендувати   Вас та Ваші рекламні матеріали;

-          представлення спонсорів та партнерів з вдячністю перед учасниками масових заходів з реалізації даного проекту;

-          вигідно виділяти Вашу компанію на фоні конкурентів;

-          формувати імідж Вашої компанії як успішної, ефективної і статусної, компанії, яка динамічно розвивається в умовах сучасного ринку.

З нетерпінням чекаємо на Вас!

З пропозиціями просимо звертатися за телефоном: 3658-3-51-11 або на моб. до керівника гуртка  0686274017.

Лист вдячності про людей та компанії, які уже  є, спонсорами та партнерами чекайте у наступному повідомленні.

ПРОХАННЯ ПОШИРИТИ ІНФОРМАЦІЮТА ДОЛУЧИТИСЯ ТА ДОЛУЧИТИСЯ ДО ПРОЕКТУ.

Не поспішайте обирати Facebook чи Twitter після заблокування «ВКонтакте», адже в мережі є чимало цікавих українських платформ.

Так, українські соціальні мережі значно поступаються таким гігантам як, Facebook, Twitter, Instagram чи «Вконтакте». Але вже сам факт їхнього існування вартий уваги. Зібрали для вас соцмережі made in UA, які вас не розчарують.

UkrOpen —  Розробники запевняють, що UkrOpen не скопійована з жодної відомої соцмережі, а написана повністю «з нуля». Цікаво, що в соціальну мережу вбудована пошукова система новин, яка дає змогу не тільки бути в курсі останніх подій, а й обговорювати ці події з користувачами. Зверніть увагу, що реєстрація на ресурсі дозволена користувачам, старшим за 13 років.

Ц.укр — «Ц.укр» – це такий-собі вітчизняний Facebook+ВКонтакте. Назва є скороченням словосполучення «Це – Україна». Домен кириличний. Ресурс позиціонує себе як молода українська соцмережа, створена під керівництвом киянина Михайла Гриненка. Адміністрація порталу постійно проводить конкурси для своїх користувачів. Важливий нюанс: якщо ви зберігаєте улюблені фото та музику «ВК» – то можна одним кліком перенести всю інформацію у свій акаунт на «Ц.укр». Якщо вам це не потрібно, то просто заповніть анкету для реєстрації.

Реклама

hurtom.com — «Гуртом» або Hurtom – популярний український інтернет-портал, який створювався як сайт з українською культурою та обмінником вітчизняних файлів та даних без реклами. Зараз головна мета діяльності порталу полягає в поширенні кінофільмів українською мовою. Фани також можуть обговорювати стрічки та серіали на форумах сайту.

ukrface.com.ua — Соцмережа, яка також є поєднанням двох популярних платформ. У ній є всі звичні для нас функції: особиста сторінка, друзі, музика, фото, відео і загальний чат. Родзинкою UkrFace є переклад на живу кримськотатарську мову, який не пропонує жодна із наших чи закордонних соцмереж.

Українці — Однією з перших була мережа «Українці». За словами розробників, їхня ідея полягала у створенні української соціальної мережі з патріотичним нахилом, якій не було аналогів на той час, а основною метою її створення була популяризація української мови.

Також читають: Коли почне діяти заборона «Вконтакте», «Однокласники» та «Яндекса»: назвали дату

Ідея хороша, а от реалізація підвела. «Українці» були створені в січні 2009 року. Інформація про кількість користувачів відсутня, але судячи з усього, їх там трохи більше 20 тисяч. Ще однією проблемою є те, що «Українці» підтримують лише текст. Ні музики, ні відео ви тут не знайдете. На додачу, стрічки новин також немає. З таким функціоналам конкурувати з іншими соціалкам «Українці» не зможуть.