Методична сторінка

Проблемне питання над яким буде працювати колектив дитсадка впродовж 2016-2021 років "Формування  особистості дитини, розвиток її творчих здібностей та природних здібностей, забезпечення умов для їх саморозвитку, самовираження в різних видах діяльності".

Педагогічний колектив визначає такі завдання на 2018-2019навчальний рік:
1.Продовжити роботу над вихованням національно-патріотичних почуттів у дошкільнят.
2.Вдосконалити співпрацю ДНЗ та ЗОШ з форування комунікативно-мовленнєвої та ангомовної компетенції дошкільнят.
 3.Формувати основи соціальної та фінансової освіти в дітей дошкільного віку.
4.Забезпечення комплексного підходу до проблеми збереження і зміцнення здоров"я дітей під час освітнього процесу.

Завдання на літній оздоровчий період.

1. Створення сприятливих умов для ефективного формування основ здорового способу життя,підвищення опірності організму проти захворювань.
  2. Удосконалення шляхів організації оздоровчої роботи та повноцінного відпочинку дітей.

Структура методичної роботи
Самоосвіта