22 лист. 2019

Урок патріотизму для старшокласників

В освітньому закладі відбулася творча зустріч
21 лист. 2019

Екскурсія учнів 9-11 класів до Дубровицького районного суду

День Гідності і Свободи

Герої Країни на захист повстали, На захист своєї Святої Держави, В якій ще не вмерла ні слава, ні воля, Якій посміхнеться ще краща доля.

Благодійний ярмарок

Добро солодке на смак

Сильні. Спритні. Особливі

В освітньому закладі відбулися змагання серед дітей та підлітків з інвалідністю
18 лист. 2019

18 листопада відзначається Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства

Щороку в Україні зростає кількість дітей, які отримують доступ до Інернету, що робить більш поширеним злочини сексуального характеру проти дітей в онлайн-просторі. Це часто призводить до кібер- та реального булінгу.

"Пошта добрих слів"

Крик - народжує грубість; Обман - народжує недовіру; Посмішка - розтоплює лід; Прощення - приносить полегшення; Турбота - наповнює життя змістом.

Літературна зустріч

Сьогодні до нашого навчального закладу завітали творці-цінителі українського слова.

Зустріч із працівниками поліції

15 листопада в освітньому закладі проведено зустріч із працівниками правоохоронних органів

"Міжнародний день толерантності"

СПІЛКУЙМОСЯ ТОЛЕРАНТНО, НЕХАЙ КОЖЕН З НАС ПРОБУДИТЬ В СОБІ ЛЮДСЬКІ ПОЧУТТЯ ЩИРОСТІ І ДОБРОТИ!