16 лют. 2022

День єднання!

Любіть Україну! Ми спокійні! Ми сильні! Ми разом!
15 лют. 2022

Стоп, застуда!

Здоров’я — основа усього на світі, Здоровими бути бажають всі діти, Для цього потрібно щоденно вмиватись, Робити зарядку і тепло вдягатись. Себе гартувати водою і сонцем. І солодко спати з відкритим віконцем. І їсти усе, що на стіл подають, Бо страви нам росту і сил додають.
15 лют. 2022

Ціна чужої війни

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
14 лют. 2022

«LOVE IS...»

Життя - квітка, кохання - мед з неї. Гюго
11 лют. 2022

STEM-освіта: шлях до майбутнього

Не навчайте своїх дітей так, як навчалися ви, - вони народилися в інші часи
11 лют. 2022

Розумне чергування праці та відпочинку.

До здорового способу життя привчають зі школи.
10 лют. 2022

Урок-тренінг "Вчимося жити разом"

Роль психологічного і морального здоров'я у класному і позакласному житті.
10 лют. 2022

Твоє здоров'я – у твоїх руках

Здоров'я - найважливіша цінність не лише окремої людини, а й загалом усього суспільства. З давніх часів всім знайоме відоме гасло: «Твоє здоров'я - у твоїх руках». Але для того, щоб навчитися берегти здоров'я, треба багато знати про самих себе, про стан свого організму і власного здоров’я.

Здоров´я - найбільша цінність

Хто здоровий ,той сміється Все йому в житті вдається. Він долає всі вершини - Це ж чудово для людини!
10 лют. 2022

Відверта розмова "Моє ставлення до вакцинації"

В рамках місячника "Ти і твоє здоров'я" в 10 класі відбулася відверта розмова "Моє ставлення до вакцинації". Під час заходу діти обговорили ситуацію з поширенням вірусу, пригадали основні правила захисту від COVID-19 та висловили своє ставлення до вакцинації.