"Живи, Кобзарю, в пам'яті людській"

25 лют. 2020

24 лютого 2020 року на базі Центру позашкільної освіти відбувся районний огляд-конкурс читців-декламаторів, юних поетів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській» серед учнів закладів освіти.

Конкурс проводиться щорічно з метою популяризації творів Тараса Григоровича Шевченка; розвитку дитячої та юнацької виконавської майстерності; виявлення та підримки дитячих талантів у мистецтві художнього слова.

Не лишився осторонь від конкурсу і Берестівський ЗЗСО. Цьогоріч учениця 9-Б класу Красько Ірина посіла ІІІ місце у ІІ віковій категорії у номінації "Читці декламатори".

Щиро вітаємо Ірину та її наставника Серко Ганну Володимирівну!