Методичний калейдоскоп

7 лют. 2020
Методичний тиждень у Берестівському закладі загальної середньої освіти

Якщо ви не підете за успіхом, у вас ніколи його не буде.

Якщо не запитаєте, відповідь завжди буде «Ні».

Якщо ви не зробите крок вперед,

Ви завжди будете знаходитись на тому ж самому місці.

Нора Робертс

Сьогодні шкільна освіта перебуває в постійному оновленні і вимагає від педагогів новаторських ідей, новітніх підходів в організації та проведенні навчальних занять. Стає очевидним, що досягнення мети сучасної освіти пов’язане з особистісним потенціалом педагога, його загальною та професійною культурою, без яких неможливе вирішення наявних проблем навчання та виховання відповідно до нових освітніх парадигм. Саме тому особливої актуальності набувають питання підвищення й розвитку рівня професійної компетентності педагогічних працівників. У Берестівському закладі загальної середньої освіти з 3 по 7 лютого 2020 року проходив Методичний тиждень, мета якого – виявлення і поширення педагогічного досвіду, підвищення професійної майстерності педагогів та якості освіти, вдосконалення науково-методичного забезпечення освітнього процесу, розвиток ініціативи, творчого пошуку та розширення видів методичної роботи з педагогами, обмін досвідом між колегами, піднесення престижу вчительської професії. Робота була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності педагогічних працівників та учнів, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку усіх учасників освітнього процесу.

Отож, у програмі тижня:                                                                                                                                                                           методична майстерня «Учитель Нової української школи» під керівництвом заступника директора з навчально-виховної роботи Тетяни Миколаївни Клюйко:

панорама творчих уроків «Педагогічний Еверест» за участю Валентини Григорівни Красько, вчителя 4-Б класу:

Віктора Васильовича Клюйка, вчителя фізики:

майстер-клас вчителя зарубіжної літератури Марії Василівни Пінчук з теми «Використання прийомів мнемотехніки»:

презентація досвіду вчителя 4-А класу Любові Федорівни Коростель з теми «Інтерактивне навчання як засіб оптимізації навчально-виховного процесу та всебічного розвитку учнів»:

тренінгове заняття «Національно-патріотичне виховання на уроках інформатики», що презентував учитель інформатики та Захисту Вітчизни Анатолій Валентинович Вабіщевич:

квест «Англійська мова в сучасному світі», який організувала вчитель англійської мови Марія Олексіївна Буткевич:

ділова гра «Прийоми технології критичного мислення у Новій українській школі» на чолі з керівником методичного об'єднання вчителів початкових класів Інною Михайлівною Воловень (помічники Віта Станіславівна Різанович, вихователь ГПД, і Наталія Вікторівна Ткачук, вчитель початкових класів):

родинне свято «Шануймо батька й неньку!» у 3-Б класі, вчитель Олена Максимівна Рикун:

просвітницьке заняття з елементами тренінгу «Профілактика стресових розладів у педагогів», яке провела практичний психолог закладу Надія Володимирівна Удодік:

Упродовж тижня працювала виставка друкованих видань педагогічних працівників та комп’ютерних презентацій творчої діяльності педагогів «Методичні знахідки».

Методичний тиждень закінчився, але продовжуватиметься праця вчителів, які пробуджують творчість і пізнання, підтримують інтерес та бажання вчитися. Педагоги ще раз довели, що вони справжні фахівці своєї справи, а учні нашого закладу – найактивніші, найталановитіші, просто НАЙКРАЩІ!