Юні екологи

15 січ. 2020
Переможці екологічних конкурсів

Формування екологічної культури – життєва потреба сучасного, а тим паче, майбутнього людства. У Берестівському закладі загальної середньої освіти значна увага приділяється закладанню основ екологічної культури та свідомості учнів. Плекати і виховувати екологічні знання, компетентності та навички необхідно ще з раннього дитинства і школа тут має вести вперед. Саме тому учні закладу – не лише активні учасники різноманітних конкурсів екологічного спрямування, а й переможці. Ми вітаємо Катерину Присяжну, ученицю 7-А класу, за ІІ місце та Ярослава Калюха, учня 9-Б класу, за участь  у Всеукраїнському художньому конкурсі «Календар GLOBE - 2020», Богдана Боковця, учня 7-А класу, за ІІІ місце у Всеукраїнському заочному тематичному конкурсі «День рослин - 2019» та їх наставника Тетяну Валентинівну Пінчук, вчителя біології. Впевнені, що ті краплинки знань і умінь, які отримують учні, навчаючись у школі, стануть їм у нагоді у майбутньому.