Майстер-клас Оксани Потимко - керівника Ресурсного центру Львівського національного університету ''Львівська політехніка''

28 лист. 2019
Асистенти вчителів Берестівського НВК ''ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ'' відвідали майстер-клас

26.11.2019. У Рівненському драмтеатрі асистенти вчителів Берестівського НВК ''ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ'' відвідали майстер-клас Оксани Потимко - керівника Ресурсного центру Львівського національного університету ''Львівська політехніка''; познайомилися з Ольгою Одейчук - мамою дитини з особливими освітніми потребами, що заради незрячого сина стала асистентом вчителя, на прикладі якої зрозуміли, що батьки, обираючи інклюзивне навчання, усвідомлювали, на що йдуть (як, на жаль, далеко не всі); захопилися проектом ''Піккардійської терції'' ''Казка на білих лапах'', учасниками якого будуть незрячі діти. Дві години пройшли на одному диханні, настільки було цікаво, повчально, захопливо... Хочеться сказати окреме дякую Андрію Капралу - представнику ''Піккардійської терції'', який з такою (!) любов'ю говорив про дітей, що кожний може в нього повчитися цієї любові. Він буквально світився! Добре, що такі люди ще є, адже діти це відчувають.