Сильні. Спритні. Особливі

20 лист. 2019
В освітньому закладі відбулися змагання серед дітей та підлітків з інвалідністю

20 листопада у спортивній залі освітнього закладу регіональним центром "Інваспорт" проведено спортивні змагання серед дітей та підлітків з інвалідністю 2004-2010 р.н., присвячені Всесвітньому дню дитини, визначеного Асамблеєю ООН. Такі змагання проводяться з метою подальшого поліпшення фізкультурно-оздоровчої, реабілітаційної і спортивної роботи серед дітей та підлітків з інвалідністю, масового залучення їх до до регулярних занять фізичною культурою і спортом, пропаганди здорового способу життя.

У спортивному святі взяли участь команди учасників Туменського НВК, Орв"яницького НВК, Велюнського НВК, Дубровицького НВК "Ліцей-школа" та Берестівського НВК. Юні спортсмени демонстрували свої вміння та навики у різних видах: легкоатлетична естафета, дартс, шашки, змагання з бочча.

Жоден учасник не залишився без нагород. За перемогу у різних видах змагань діти отримали медалі та грамоти. Вони вкотре довели, що такі особливі діти - це сильні духом люди.