Зустріч із працівниками поліції

18 лист. 2019
15 листопада в освітньому закладі проведено зустріч із працівниками правоохоронних органів

У рамках місячника правового виховання в освітньому закладі відбулася зустріч з інспектором ювенальної превенції сектору превенції Дубровицького ВП Сарненського ВП ГУНП в Рівненській області старшим лейтенантом Гуторовою Зінаїдою Миколаївною. Працівник поліції провела відеолекторій для учнів 5-11 класів  "Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх". Упродовж заходу школярі мали можливість переглянути та обговорити відеофрагменти з актуальних питань щодо відповідальності неповнолітніх та їхніх батьків за скоєне правопорушення, а також почути відповіді на запитання, що їх цікавлять.

Великий акцент у ході зустрічі було поставлено  на основи безпечної поведінки на дорозі, оскільки у період з 11 по 17 листопада триває Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху. Поліцейська вказала на необхідність  носіння світловідбивних стікерів у темний час доби, проаналізувала статистику ДТП, в яких постраждали діти.

За участю інспектора ювенальної превенції відбулося спільне засідання ради профілактики закладу та проведено індивідуальні бесіди з учнями "групи ризику".