"Міжнародний день толерантності"

18 лист. 2019
СПІЛКУЙМОСЯ ТОЛЕРАНТНО, НЕХАЙ КОЖЕН З НАС ПРОБУДИТЬ В СОБІ ЛЮДСЬКІ ПОЧУТТЯ ЩИРОСТІ І ДОБРОТИ!

Кожна людина це окремий світ,зі своїми і почуттями, злетами і падіннями.Проявляти толерантність- це значить визнавати те, що люди розрізняються за зовнішнім виглядом, положенням, інтересами, але мають право жити у світі, зберігаючи при цьому свою індивідуальність.
Щороку 16 листопада люди у всьому світі відзначають міжнародний день толерантності. В нашому закладі 15 листопада  пройшли різноманітні заходи, які спрямовані навчити дітей поводитись толерантно по відношенню до оточуючих. Прозвучала інформаційна хвилинка, у 8-му класі пройшов Мультимедійний урок, учні 4-го та 7-мих класів брали участь в обговоренні питань і, виконували вправи з толерантності, а у 7- Б класі пройшла акція "Обійми друга", також у школі протягом дня працювла "Пошта добрих слів".