Вітаємо переможця!

8 лист. 2019
Ярослав Калюх - переможець щорічного Обласного літературного конкурсу "Перло многоцінне"

7 листопада 2019 року у світлиці  Рівненської  обласної універсальної наукової бібліотеки відбулося урочисте нагородження переможців щорічного Обласного літературного конкурсу «Перло многоцінне», приуроченого до Дня української писемності і мови. Конкурс проводиться як творче змагання для дітей шкільного віку, які шанують українське слово, мають літературний хист, тож сотні учасників подали свої творчі доробки у номінаціях «проза», «поезія» та «публіцистика». З гордістю повідомляємо, що переможцем у номінації «проза» серед учнів старших класів став учень 9-Б класу Берестівського НВК Ярослав Калюх. Церемонію нагородження провели голова журі конкурсу письменник Євген Шморгун та голова правління Рівненського обласного об᾿єднання «Просвіта» Іван Вєтров, які відзначили щорічне удосконалення літературної майстерності юних літераторів.

Ми щиро вітаємо Ярослава та його наставника Вікторію Олександрівну Твердун, вчителя української мови та літератури. Бажаємо подальших творчих злетів!