Участь у районному туристсько-спортивному святі "Котигорошко"

15 жовт. 2019
13 жовтня в урочищі Садовному поблизу с.Золоте відбулося районне туристсько-спортивне свято "Котигорошко"

У переддень свята Покрови, Дня захисника України, Дня українського козацтва та створення УПА в урочищі Садовному зібралися понад двадцять команд закладів освіти на традиційне районне туристсько-спортивне свято "Котигорошко". Наш освітній заклад представляла команда учнів 8-9 класів. Діти демонстрували свої вміння та навики  у різних видах спортивних змагань: стрибки у довжину, біг по купинах, в" язання туристичних вузлів, піднімання штанги та інших. У конкурсі строю та пісні команда нашого закладу виборола почесне ІІІ місце.

Тепла осіння погода лише сприяла приємному відпочинку у лісі: одні заготовляли дрова, інші розводили вогнище... А з яким задоволенням та апетитом всі смакували юшкою та шашликом! Швидко пролетів час і під вечір юні спортсмени-туристи з хорошим настроєм і морем позитивних емоцій поверталися додому.

Адміністрація закладу висловлює вдячність батьківському комітету за підтримку та участь у районному святі.