Ні булінгу!

18 вер. 2019
Ряд інформаційно-профілактичних заходів

Сьогодні серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми один до одного.

Тому в рамках тижня «Стоп Булінг!» з метою попередження жорстокості серед учнів психологічною службою було проведено ряд інформаційно-профілактичних заходів для учнів 4-8-х та 11 класів на такі тему: «Профілактика булінгу в учнівському середовищі».

Під час занять учні отримали  інформацію з обраної теми, переглянули ряд відеороликів щодо даного питання: «Булінг. Безпечна школа», «Обережно, кібербулінг», «Камінь - ножиці -папір», «Зупиніться! Моя історія про булінг і кібербулінг». Також учні виконали ряд вправ, які проводилось з метою виховання почуття толерантності у дітей, бути небайдужим до чужого горя; запобігання дитячому насиллю та виховання культури спілкування серед учнівської молоді.