Тиждень протидії булінгу

17 вер. 2019
Останніми роками визнано поширення такого явища, як шкільний булінг.

Сьогодні серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми відносно один одного. Останніми роками визнано поширення такого явища, як шкільний булінг.

Булінг у перекладі з англійської – хуліганити, грубіянити, визначається, як утиск, цькування, дискримінація. Це тривалий процес свідомого жорстокого ставлення (фізичного і психічного) з боку дитини або групи дітей до іншої дитини або дітей. Виділяють 4 головні компоненти булінгу: агресивна і негативна поведінка; здійснюється регулярно; відбувається у відносинах, учасники яких мають неоднакову владу; така поведінка є навмисною.

Психологічною службою закладу 16 вересня для учнів  п`ятого класу було проведено тренінгові заняття «Образи в дитячому колективі: Як вирішити конфлікт?». Діти отримали цікаву та корисну інформацію про проблему сьогодення в учнівському середовищі, мали можливість поговорити про те, хто стає жертвами шкільного булінгу.  Кожен бажаючий мав можливість висловити власну думку та свій погляд на дану проблему.