Я маю право!

4 вер. 2019
Знаю! Дію! Захищаю!

В освітньому закладі у рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту "Я маю право!" відбулася зустріч із провідним спеціалістом Дубровицького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Янчарук Наталією Володимирівною та головним спеціалістом відділу "Дубровицьке бюро правової допомоги" Сарненського МЦ з надання БВПД Раймен Наталією Андріївною. Даний проект, запроваджений Мін'юстом у 2018 році, проходить під гаслом "Знаю! Дію! Захищаю!"  і мета якого полягає у підвищенні юридичної грамотності українців та формуванні правової культури.

Для учнів 3-4 класів проведено інтерактивне заняття, під час якого в ігровій формі діти поглибили знання про свої права та обов'язки. У подарунок від юридичних фахівців учні отримали пам'ятки та "паспорти" захисту своїх прав.

Серед педагогічних працівників розповсюджено брошури "Бюро правової допомоги: ваш юридичний провідник", "Відповідальним батькам - урядова підтримка".