Фестиваль «Ми – діти НУШ».

29 трав. 2019
На веселім фестивалі Раді ми вітати вас. Різної роботи низку Ви побачите від нас.

29 травня у Берестівському НВК пройшов фестиваль «Ми – діти НУШ».

Швидко пролетів перший рік навчання у школі. Найменші учасники освітнього процесу вже багато чому навчилися, стали розумнішими, і, звичайно, знайшли нових друзів.

Фестиваль проходив у формі квесту. Отримавши маршрутні листи, першокласники вирушили у подорож по різних станціях, де їх чекали казкові герої, фантастичні чарівники, веселі художники . Під час кожної зупинки вони показували свої вміння, навички, кмітливість, знання, творчість.

З великим захопленням і подивом спостерігали та самостійно проводили цікаві «кольорові» досліди,  малювали на асфальті школу майбутнього, конструювали фантастичних тварин з LEGO, змагалися у спритності та сміливості під час естафет на стадіоні, залюбки взяли участь у вікторині «У світі казки» у шкільній бібліотеці.

Свято завершилося флешмобом « Ми – України діти», та справедливим і  приємним вердиктом організаторів дійства: «Усі першокласники гідні носити звання – учень Нової української школи».