Прощавай, початкова школо!

28 трав. 2019
Початкова школо, прощавай! Старша сестрице, зустрінемось після канікул!

День сьогодні такий незвичайний!

Сонце встало, умите в росі,

Скликав до школи нас дзвоник останній,

І зібрались на свято усі!

Слухайте! Слухайте!

І не кажіть, що ви  не чули!

І не кажіть, що ви не бачили!

Сьогодні в нашій школі свято! Останній день дитинства, який  цьогоріч збігся з нашим шкільним святом – прощанням з початковою школою.

Четвертокласники Берестівського НВК виступили режисерами свого свята і поринули в захоплюючий світ кіно: світ спогадів, світ гарного настрою і незвіданого майбутнього.

Як часто ми не задумуємося над тим, що життя дуже коротке та швидкоплинне! Ще ніби зовсім недавно вони, невпевнені пташенята-першокласники тільки-но вилетіли з-під матусиного крила, а вже сьогодні - полишили власне затишне гніздечко та й полинули у доросліший світ середньої школи…

Діти прощаються із початковою школою. Та як же можна зараз не згадати тих, хто був із учнями ці чотири роки? Їхніх перших вчителів, які стали їм другими мамами й татами? Про тих, кому вони могли поплакатися через розбите болюче коліно чи через те, що "Пашко з паралельного класу знову смикав за кіски"?..

Ну що ж, початкова школо, прощавай! Старша сестрице, зустрінемось після канікул!