Крок до Європи

23 трав. 2019
Україна - країна європейська

У третю неділю травня в Україні відзначають дивовижне свято – День Європи. Дивовижне тому, що наша держава – єдина у світі, яка, не будучи членом Європейського Союзу, з року в рік святкує на державному рівні єднання з європейськими країнами. Відзначення Дня Європи в нашій державі – це підтвердження єдності України та Європи не тільки за географічною ознакою, а і за духом, історією, спільними цінностями, адже український народ є невід’ємною частиною європейської цивілізації. Основна ідея загальноєвропейського Дня – кожний мешканець континенту, незалежно від своєї національної належності і громадянства, має відчути себе вільним у «Європейському домі».

Вже традиційно упродовж травня у Берестівському НВК проводилися заходи до Дня Європи, які мали на меті  розширити інформаційне поле учнів про країни Європейського Союзу та формувати у школярів європейські цінності, підкреслити приналежність нашої держави до європейської сім'ї народів і безперечність її європейського вибору, виховувати повагу до національних, духовних, культурних надбань європейських народів, а саме:

-         «Географічне доміно» з теми «Найбільші європейські корпорації» для учнів 9 класу;

-         гра «Шляхами Європи» для учнів 8-х класів;

-         урок-вікторина «Funny English» для учнів 3-А класу;

-         розмова в колі «Україна – європейська країна» для учнів 6-А класу;

-         урок фізичної культури «Рухливі ігри народів Європи» для 6-класників;

-         літературне свято «Зарубіжні письменники про Україну» для учнів 10 класу;

-         панорамна подорож столицями Європи для учнів 8-х класів;

-         квест «Ми – європейці» для учнів 4-Б класу;

-         урок-подорож із зарубіжної літератури «Оноре де Бальзак і Україна» для 9-класників;

-         фотовиставка «Blick auf Deutschland»;

-         конкурс малюнків «Сторінками європейських казок».

Пройшовши символічні кроки назустріч Європі, учні знайомилися з Європою офіційною, економічною, культурною та кулінарною. А на перервах  звучали твори європейських композиторів.

Такі заходи показують підростаючому поколінню, що вступ до Європейського Союзу – це потрібний крок для нашої рідної України. Адже саме молодь буде жити у країні Європейського Союзу.