Моя земля - земля моїх батьків

15 трав. 2019
Вітаймо учасниць обласного фестивалю музеїв при закладах Рівненщини!

Школярам Берестівського НВК випала хороша нагода представляти свій навчальний заклад на обласному фестивалі музеїв при закладах Рівненщини з теми "Моя земля - земля моїх батьків".

Упродовж квітня тривав перший заочний тур даного заходу, де екскурсоводи музейної кімнати "Світлиця" Гурик Софія та Фурсович Наталія (керівник Боковець А.О.) здобули І місце та потрапили у другий очний тур.

14-15 травня на базі КЗ "Олександрійської спеціалізованої мистецької школи-інтернату І-ІІІ ступенів" проходили заходи у рамках фестивалю музею. Дівчата презентували екскурсію "Українська світлиця" у конкурсі "Мистецтво музейної експозиції", де були нагороджені Дипломом управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації.

У цікавій формі для дітей проводились майстер-класи, екскурсії по закладу та музею "Ремесла Волині". З фестивалю Софія та Наталія повернулись із нагородою та приємними враженнями.