Тиждень української казки.

22 квіт. 2019
В Берестівському ДНЗ "Берізка" пройшов Тиждень української казки!

З 15.04 по 19.04. 2019  р. в дошкільному навчальному закладі пройшов Тиждень української казки.Протягом тижня  в музичному залі було організовано драматизації  казок.

Мета яких- розширювати кругозір вихованців,розвивати уяву та творчі здібності дітей.Вихователі дали змогу розкритися творчим талантам та акторським здібностям дітей.

Діти середньої групи №1 представили до уваги драматизацію казки "Ріпка" на новий лад.Дошкільнята емоційно відтворювали  ролі,які супроводжувалися доцільним використання міміки та жестів.

Діти середньої групи №2 з радістю виконували взяті на себе ролі через таночок та художнє слово в казочці "Колобок".

Також гурток англійської мови на чолі з вихователем Клюйко Тетяною Олександрівною, показали казочку "Рукавичка" на англійській мові.

Казки сприяють пізнавальному розвитку дітей,виховують моральні почуття ,впливають на уявлення особистості.

Кожна дитина саме з казок дізнається,що добро перемагає зло,а негативні герої будуть покарані за свої вчинки.