Дитяче серденько, живи!

17 квіт. 2019
В закладі пройшла Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько, живи!»

Найцінніший скарб для кожної людини — це здоров’я. Яке щастя зустрічати вранішнє сонечко, бачити щасливе обличчя мами, милуватися красою української природи! На жаль, багато діток позбавлені такої можливості.

По всіх регіонах України у період з 1 по 30 квітня 2019 року проходить ХІV Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько, живи!», головною метою якої є збір коштів на придбання кардіологічного медичного  обладнання  для дитячих лікарень кожної області України.

Акція відбувається чотирнадцятий рік поспіль і за цей час уже встигла набути загальнонаціональної підтримки. За дванадцять років діяльності фонду обласним дитячим лікарням було передано медичне обладнання на загальну суму майже 32 мільйони гривень.

Не залишився осторонь благородної справи і наш Берестівський НВК. Учні та працівники закладу обмінювали сердечка на гривні. Зібрані кошти будуть передані на медичне обладнання діагностики та лікування хвороб серця.

«Серце до серця» – це подія, яка збирає всіх добрих і щирих людей, які хочуть допомогти дітям. А допомога – це більше, ніж слова….