Промайнув ще один місяць навчання в НУШ

1 бер. 2019
Наші першокласники, можливо, встигли підрости лише на макове зернятко, зате добряче поповнили свій багаж новими знаннями, уміннями та навичками.

Повірте, їм заздрили не лише третьокласники, а й самі випускники! З достовірних джерел знаємо, що один із них саме так і казав: «Якби не вуса, то й і я знову пішов би залюбки навчався до першого класу Нової української школи». Та у відпвідь від наймолодших учасників освітнього процесу лише почув: «Нам і без тебе весело та інтересно. Готуйся до ЗНО».

Теми чотирьох тижнів лютого зацікавили абсолютно усіх малят-першокласників.

Перший тиждень був присвячений спорту. Учні ознайомилися з досягненнями української збірної на Олімпійських іграх – 2018, запам’ятали імена та прізвища українських спортсменів, відомих усьому світу, а проведення різноманітних розвиваючих вправ, досліджень сприяли розвитку витривалості, наполегливості, взаємопідтримки та вмінню контролювати власні емоції під час спортивних ігор. Закінчився тиждень проведенням класних спортивних змагань та виготовленням лепбука.

З захопленням діти поринули і у світ книги. Тепер вони знають,  що книжка – це доступне та цікаве джерело знань, знають правила поводження з нею, уміють обирати книгу для читання, навчилися виготовляти закладки. Бібліотекар Наталія Михайлівна провела екскурсію книжковими «вулицями» з «будинками і квартирами»  у яких живуть книги. Завершилося дійство врученням «Посвідчення читача Берестівської ПШБ».

Та й про транспорт першокласники дізналися багато нового і тепер впевнено можуть сказати, що поїздом керує не «поїздист», а машиніст. А досліджуючи транспорт нашого села, зробили висновок, що чомусь усі чоловіки їздять на машинах, а жінки – на велосипедах. Проте учні добре запам’ятали, що не можна порушувати правил дорожнього руху, бо від цього залежить життя та здоров’я кожного.

З 25 лютого по 1 березня  проходив тиждень під назвою «Світ професій». У  «Кріслі автора» діти охоче ділилися своїми мріями про професію і розповідали, як готуються до того, щоб їхні сподівання здійснилася. Залюбки вчилися розпізнавати найпопулярніші професії, описували знаряддя праці, спеціальний одяг, якості характеру представників різних професій, фантазували про спеціалізації майбутнього, використовували математичне мислення у розв’язанні проблемних ситуацій, грали рольові ігри, уважно слухали один одного, раділи успіхам своїх однокласників.

А як мине березень у наших першокласників читайте далі у новинах…