Подорож у часі

22 груд. 2018
Із цеглинок «Lego» в школі, У ранковім дружнім колі Першачки усі відразу Склали вже «машину часу».

Чи можна подорожувати в часі? Що таке час? Як його виміряти? З чого складається рік? Навіщо потрібен календар? На ці та інші запитання найменші школярики нашого закладу дізнавалися упродовж п’ятнадцятого навчального тижня, який, згідно з Модельною навчальною програмою, присвячений подорожі у часі.

Діти подумки поверталися у минуле, пригадували свій «Перший дзвоник», перші успіхи. Вони зрозуміли, скільки всього досягли та навчилися у школі. У мріях  мандрували у майбутнє, де уявили себе дорослими успішними поліцейськими, вчителями, «масажилами» і просто мамами і татами…

Спостерігали і дивувалися, чому апельсин не тоне у воді, експериментували  з кольорами, аналізували зміни в природі та особистому житті, висловлювали свої думки, знаходили взаємозв’язки між минулим і майбутнім, читали, писали, рахували та презентували власні роботи.

Не вдалося поки лише одне – побудувати справжню «машину часу». Та наші Чомучки не засмучуються, а впевнено крокують уперед, цінують кожну хвилину, радіють кожній миті життя.