Святий Миколай у гості завітав

Пісню заспіваймо слави

Щедрим серцем нині враз,

Миколая зустрічаймо

В цей святий величний час!

19 грудня -  день зустрічі з мріями та подарунками. Це - свято дитинства й щедрості, на яке з таким нетерпінням чекали наші вихованці. Напередодні свята діти написали листи святому Миколаю із своїми побажаннями. Кожен із них очікував: здійсниться його мрія чи отримає у подарунок різочку.

Аж ось настав той довгоочікуваний день, коли святий Миколай завітав до нас із своїми янголами та химерним чортиком. Дітвора зустріла гостя веселими віршами та дзвінкими піснями. Кожен отримав подарунок від святого Миколая і пообіцяв бути слухняними впродовж наступного року. А як стимул до чемної поведінки та хороших оцінок кожен клас отримав від чортика жмут різочок.

Педагогічний колектив висловлює вдячність батьківському комітету на чолі з Пінчук Тетяною Григорівною та меценату освітнього закладу Лясковцю Олексію Володимировичу за сприяння та підтримку у проведенні свята. Велике спасибі Вам за дитячу радість. Нехай святий Миколай повсякчас оберігає Вас!