Перші досягнення

4 груд. 2018
Перемога у районному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад "Юне обдарування"

3 листопада відбувся районний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад «Юне обдарування». В інтелектуальному змаганні взяли участь і четвертокласники нашого закладу: Клюйко Анастасія з української мови (вчитель Різанович Віта Станіславівна), Боковець Даниїл з математики (вчитель Мартинчик Ганна Степанівна) і Твердун Антон із природознавства (вчитель Новак Лідія Григорівна). Учні продемонстрували не лише поглиблені знання програмового матеріалу, але й виявили творчий підхід при їх виконанні. Хоча для молодших школярів це лише перші перемоги, втім, надіємось, вони спонукатимуть дітей до навчання. Дирекція закладу, педагогічний та учнівський колективи щиро вітають переможців та їх наставників, зичать їм міцного здоров’я, натхнення і подальших успіхів на ниві науки.