Вода – основа життя.

30 лист. 2018
А вода це справжнє диво! Як прожити без води? З нею ми завжди щасливі, З нею в нас нема біди.

Вода – основа життя й здоров’я. Вона є всюди, навіть у тобі. Не віриш? Перевір! Подивись на смачний соковитий розрізаний навпіл апельсин, понюхай цибулю… Що, потекли слинка та слізки? От тобі й вода.

Дослідження фізичних властивостей води, колообіг… Ні-ні, це не урок фізики у 8 класі, а 12 тиждень у Новій українській школі, який мав назву «Пригоди краплинки».

Першокласники тепер мають уявлення про розподіл води на Землі, розуміють значення води для рослин, тварин, людини, знають, що вода чи не єдина природна речовина, що перебуває в трьох станах – твердому, рідкому й газоподібному, замислились над тим, як економно витрачати воду в повсякденному житті. А результати креативних дослідів «Буря у склянці», «Кольорові крижинки», «Веселкові місточки» просто вразили маленьких школяриків.

Тиждень завершується, а свої спостереження першокласники ще продовжують, адже їм так хочеться знати, як піднімається по капілярах капустяного листка вода з фарбою, якого ж кольору буде капустяний лист.

А Вам це цікаво? То ж завітайте в гості до першокласників!