Вітаємо призерів творчих конкурсів

23 лист. 2018
Нещодавно пройшли районні етапи конкурсу дитячих малюнків "Україна без корупції" та конкурсу із тканепластики "Оксамитовий рай"

Учні нашого освітнього закладу є постійними учасниками творчих конкурсів. Нещодавно завершилися районні етапи конкурсу дитячих малюнків "Україна без корупції" та конкурсу із тканепластики "Оксамитовий рай".

Призерами районного конкурсу малюнків "Україна без корупції" стали Деревенко Анна, учениця 10 класу, та Балашук Евеліна, учениця 1-Б класу.

Чимало призових місць закладу приніс конкурс із тканепластики "Оксамитовий рай:

І місце в розділі "Об'ємна тканепластика" - Чирон Ольга, учениця 6-А класу;

І місце у розділі "Вишивка стрічками" - Красько Зорина, учениця 10 класу;

ІІ місце у розділі "Печворк" - Макарицька Марія, учениця 5 класу;

ІІ місце у розділі "Аплікація з тканини" - колективна робота учнів 3-Б класу;

ІІІ місце у розділі"М'яка іграшка" - Пінчук Станіслав, учень 1-А класу;

ІІІ місце у розділі "Об'ємна тканепластика" - Пінчук Владислав, учень 1-А класу.

Бажаємо всім учасникам та призерам творчого натхнення та нових звершень!