Шевченкове слово

7 лист. 2018
Шкільний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

7 листопада 2018 року в Берестівському НВК відбувся шкільний етап ІХ  Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Конкурс проводиться як щорічний загальнонаціональний та міжнародний захід, спрямований на підвищення рівня знань учнів та студентів з української мови і літератури, забезпечення їх всебічного розвитку. Урочисте відкриття конкурсу розпочалося о 9:00. «Шевченкове слово – то кришталево-чисте свічадо. Багато часу минуло від того дня, коли українка-кріпачка дала світові генія, але він не віддаляється, а наближається до нас», – звучало з вуст Конончук Людмили Федорівни, вчителя української мови та літератури. З вітальним словом до учасників конкурсу звернулась заступник директора з навчально-виховної роботи Клюйко Тетяна Миколаївна, яка побажала їм успіху та натхнення під час написання творчих робіт. Учасниками конкурсу були учні 5-11 класів. Випробування пройшли відповідно до вимог положення про Конкурс. Отож, побажаємо переможцям шкільного туру стати найкращими і на районному рівні!