Перло многоцінне

23 трав. 2018
Правління Рівненського обласного об’єднання Всеукраїнського товариства ім.Т.Шевченка організувало урочистості Обласного свята української мови, культури й духовності 22 травня 2018р. у с. Пересопниця Рівненського району (на території культурно-археологічного центру “Пересопниця”.

Учні Берестівського НВК Верзун Альбіна, учениця 5-Б класу, і Самко Тетяна, учениця 9-А класу, які стали переможцями проведеного конкурсу “Перло многоцінне”, та вчитель Твердун Вікторія Олександрівна, яка їх підготувала, були запрошені на свято. Тут відбулося вручення збірника творчих робіт “Пролісок”, в якому вміщено і їхні твори, що здобули перемогу.

Для переможців Конкурсу програмою також було передбачено огляд виставки Ірини Локшук “Надихаючись прекрасним” (живопис, гобелен, батик); прем’єру моновистави заслуженої артистки України Галини Цьомик-Мартинюк “Сповідь княгині Заславської”; екскурсію музеєм Пересопницького Євангелія; презентацію нової інсталяції “Голос Пересопницького Євангелія”; частування козацьким кулішем.

Діти дуже задоволені поїздкою і вдячні організаторам, адже вони отримали море хороших вражень, яскравих емоцій, нових знань, надихнулися на подальший творчий розвиток.