Тиждень Безпеки

2 трав. 2018
У дошкільному навчальному закладі з 23 по 27 квітня проходив Тиждень Безпеки.

В Берестівському ДНЗ " Берізка" був організований  Тиждень безпеки . Були заплановані та проведені різноманітні заходи, що спрямовувалися на формування у дітей здоров′язберігаючої поведінки в оточуючому їх світі, світі природи, людей, продуктів цивілізації. Так, з дітьми всіх вікових груп було проведено цикл занять з різних розділів програми на тему: «Бережи себе, малюк». А саме: «Безпечні та небезпечні іграшки», « Лісові цікавинки», «Стихійні лиха», « Ми – активні учасники дорожнього руху»,  «Один вдома», «Служба порятунку», «В гості до бабусі», «Ігровий майданчик лише місце для гри?». Для батьків – оформлені куточки, стенди, папки-пересувки, зібрано багато цікавих порад та рекомендацій щодо безпечної поведінки дитини в довкіллі. Протягом тижня вихователі щоденно проводили різні заходи, а саме: заняття,бесіди,розгляд ілюстрацій,знайомство з світлофором,дидактичні,творчі та рухливі ігри,читання казок.
  В ході проведення Тижня безпеки  дошкільнята  були запрошені до Берестівського НВК  де працівники служби МНС,  із задоволенням продемонстрували дітям свої професійні навички, ознайомили з роботою службового автомобіля, різними видами спецодягу, та закликали дітей до обережного поводження з вогнем. А насамкінець показали зацікавленій малечі роботу пожежного крана. На завершення тематичного тижня в установі була організована цікава розвага для всіх дошкільнят «Веселі перегони», де діти закріплювали правила дорожнього руху, правила безпечної поведінки на дорогах, дорожні розмітки та знання про дорожні знаки.