Хочеш змінити світ - надихай дітей!

2 трав. 2018
Хочеш змінити світ - надихай дітей!

Вчитель англійської мови нашого закладу Буткевич М.О. повернулася з триденного тренінгу, який проходив у м. Ірпіні в рамках підготовки тренерів для проведення літнього мовного табору GoCamp. Перед початком тренінгу з учасниками спілкувалася міністр освіти та науки України Лілія Гриневич. Тренінгові заняття для учасників семінару проводили досвідчені тренери від Корпусу Миру. Атмосфера була дружньою, невимушеною та творчою.

GoСamp - це найбільша волонтерська програма в Східній Європі, де волонтери зі всієї планети мотивують школярів вивчати іноземні мови та по-новому відкривати світ. В мовному таборі діти зможуть взяти участь у реалізації захоплюючих проектів та завдань. Вони вчитимуться працювати в команді, спілкуватися в багатокультурному середовищі, критично мислити та бути толерантними до інших. Робота з волонтерами триватиме 2 тижні. Жодних підручників, зошитів, оцінок - тільки невимушена атмосфера, вільне спілкування та якомога більше ігор на свіжому повітрі. Підтримали проект Адміністрація Президента України, Посольства США, волонтери ООН та низка інших партнерів.  В залежності від кількості волонтерів, які приїдуть в Україну, буде визначено кількість закладів, на базі яких діятимуть табори.