Діти садять ліс, щоб він гарним ріс

19 квіт. 2018
Ми садили ліс у полі - І дубочки, і тополі, І осику, і ліщину, І червону горобину…

На допомогу лісівникам Літвицького лісництва ДП «Дубровицького лісового господарства» упродовж  чотирьох днів  у цю гарячу пору, коли скрізь  проходить Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу -  у твоїх руках!» прийшли учні  та працівники  Берестівського  НВК.
    Напрочуд веселі та працьовиті школярики швидко освоїлись на ділянці посадки та взялися до роботи: хлопці  коштурами  пробивали грунт, а дівчата обережно опускали у ці маленькі отвори сіянці деревних порід: дуба червоного, сосни, ялини та модрини.
   Пильно стежили за роботою школярів працівники лісництва, розповідали  школярам про зелені насадження та про те, скільки часу доводиться чекати, щоб зріс могутній  ліс.
    Трохи спільної праці – і позаду залишилися зелені пунктири нового ряду  майбутніх лісових велетнів. І ось втомлені, але щасливі, школярі з радістю поглядали на результати своєї праці, а лісівники гомоніли між собою про те, що діти, які садять ліс, будуть поважати природу.
   Працівники лісництва подбали  щоб після роботи діти могли скуштувати солодощів та випити водички. А ті радісно посміхалися, тішились, що змогли звершити таку потрібну справу. Вони трудились на совість, щоб обов’язково всі саджанці прижились, а ще, щоб через роки чи десятиліття можна було прийти в цей ліс, помилуватися ним і з гордістю сказати: тут є і моє дерево.