День зустрічі птахів

27 бер. 2018
Учні зустрічають птахів.

27 березня у Берестівському НВК відбулося свято зустрічі птахів. Так, як починаючи з 22 березня – дня весняного рівнодення, за стародавніми повірям прилітають  птахи і приходить весна.

Учні 7-Б класу – Красько Ірина, Станкевич Людмила, Костюк Софія, Клюйко Вероніка і Димарчук Марія разом з вчителем біології Таборовець Т. М. підготували виступ для дітей перших і четвертих класів. Учні 10-го і 11-го класу разом з вчителем трудового навчання змайстрували чотири шпаківні.

Птахи – це частина природи, вірні наші помічники. Саме тому наша школа долучилась до Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «День зустрічі птахів 2018 ». Дерева на нашому шкільному подвір’ї , де були прибиті шпаківні, завжди будуть нагадувати, яке важливе значення птахи відіграють у природі та житті людини, а також будуть слугувати житлом для їх.

Це чудове свято допомогло учням Берестівського НВК ознайомитись з народними звичаями весни, розширити і поглибити знання про весняні явища за допомогою художнього слова, виховувати любов до птахів та природи рідного краю.