Семінар з інформатики

26 лют. 2018
Місце проведення Берестівський НВК ТЕМА. Національно-патріотичне виховання на уроках інформатики.

Патріотизмпереконання,
що твоя країна краща за інші тому, що саме ти в ній народився.
Бернард Шоу

Питання, що розглядались

І. Теоретична частина.

1. Розвиток комунікативних компетентностей учнів у процесі викладання інформатики.    Анішкевич А.В.-керівник  семінару-практикуму

2.   Національно-патріотичне виховання на уроках інформатики.    Вабіщевич А.В.- вчитель інформатики,   Берестівський НВК

ІІ. Практична частина.

1. Вернісаж методичних новин.   Анішкевич А.В.-керівник семінару-практикуму

ІІІ.Підсумок семінару-практикуму.

Анішкевич А.В.-керівник семінару-практикуму

Методичні рекомендації щодо національно-патріотичного виховання учнів в загальноосвітніх навчальних закладах.

Лаврович Т.В.-методист РМК

Методичні рекомендації

1.Впроваджувати систематичне використання довготривалих проектів в межах однієї теми, поетапне використання яких планувати на практичних роботах.

2.Стимулювати учнів до розмірковування, використання різних способів виконання завдань без страху помилитися, дати неправильну відповідь.

3.Заохочувати учнів знаходити власні способи виконання завдань.

4.Створювати такі педагогічні ситуації, які дозволяють кожному учню проявляти ініціативу, надавати право самостійно приймати рішення.

5.Моделювати життєві ситуації, використовувати рольові ігри, спільно розв’язувати проблеми.

6.Підбір матеріалу здійснювати так, щоб він ніс пізнавальне і виховне навантаження.

7.На уроці намагатися викликати невимушену атмосферу спілкування.

8.Для активізації навчального процесу застосувувати метод змагання між групами.

9. У процесі викладання інформатики забезпечувати умови для формування комунікативних компетентностей учнів, акцентуючи увагу на практичній складовій предмета