Міжнародний день рідної мови

22 лют. 2018
Міжнародний день рідної мови

21 лютого 2018 року Берестівський НВК ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ відзначив Міжнародний день рідної мови, який проводиться в Україні, починаючи з 2002 року.

Головна мета відзначення цього свята – зміцнення державотворчої функції української мови і спільних зусиль у сфері відродження самобутніх традицій та звичаїв.

Живильним джерелом розвитку етнічної самобутності є рідне слово і народні традиції. Саме в них народ загодовує свою історію, свій багатовіковий досвід, світоглядні ідеї і сподівання на щасливе та гідне майбутнє.

З нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови було організовано та проведено у школі виховні години на тему Рідна мова – безцінна й невичерпна скарбниця народу, залучено учнів до участі у творчих диспутах.

У Берестівському НВК ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ проведено диктант єдності українською мовою.