Різдвяні подарунки воїнам АТО

12 груд. 2017
Різдвяні сувеніри руками дітей

Наближаються Новорічні та Різдвяні свята, які є улюбленими для дорослих та дітлахів, такими казковими і такими довгоочікуваними, святами бажань і подарунків. В ці дні дуже хочеться підтримати хоробрих хлопців, які знаходяться на передовій, далеко від рідних і домашнього вогнища, відстоюють свободу і незалежність України, не шкодуючи ні сил, ні життя.

Саме тому  і наш заклад взяв участь у акції по виготовленню Різдвяних сувенірів своїми руками воїнам АТО. Діти з добрим серцем та відкритою душею поставилися до цього завдання.

Учні переконані, що ця акція організовувалася для того, щоб усі люди України побачили, що навіть школярі, хвилюються за наших воїнів і бажають, щоб вони повернулися додому живими та неушкодженими.