День здоров'я!

3 груд. 2017
1.12.2017р. у Берестівському ДНЗ " Берізка" відбувся "День здоровя!" під гаслом "Хто здоровий, той сміється, все йому в житті вдається. Він долає всі вершини, це ж чудово для людини!".

У дошкільному навчальному закладі  "Берізка" було проведено свято День здоров’я.Це дуже веселе свято, якого чекали всі дошкільнята. Мета заходу – охопити всіх дітей дитячого садка різними формами фізичного виховання; активізувати оздоровчу роботу в усіх вікових групах; створити атмосферу радості; формувати позитивно емоційний стан; розвивати рухові, творчі, комунікативні здібності малечі.

Підготували та провели захід вихователі груп та інструктор з фізичного виховання Скибан Вікторія Володимирівна.

Протягом дня педагогічні працівники обговорювали з дітлахами користь загартування, необхідність мити руки й чистити зуби, правильно харчуватися тощо.

Але найбільшими бажанням у малят було погратися, адже гра – це характерна для дитячого віку потреба, яка дарує малюкам радість і насолоду. А щоб вихованцям було цікаво й весело, до них завітали:домовичок Кузя,дівчинка Плямка та Муха. Вони гралася з дітьми в різні ігри, проводили змагання, спортивні естафети, співали веселі пісні, загадували загадки, різноманітні вікторини та навіть нагадали, які загартовувальні процедури проводяться в дитсадку.

Свята, які проходять в дитячому садку, дають малятам велику втіху та радість.