Добро солодке на смак

20 лист. 2017
Ми вірим в силу доброти, що має долю роботящу, що хоче , щоб і ми, і ви, і все на світі стало кращим… Ми вірим в силу доброти, що має долю роботящу, що хоче , щоб і ми, і ви, і все на світі стало кращим… Ми вірим в силу доброти, що має долю роботящу, що хоче , щоб і ми, і ви, і все на світі стало кращим… Ми вірим в силу доброти, що має долю роботящу, що хоче, щоб і ми, і ви, і все на світі стало кращим...

Упродовж всієї своєї історії людство намагається відповісти на вічне питання «Що таке доброта?». Нам здається, що добро, в першу чергу, пов'язане з умінням радіти і співчувати, співпереживати, відгукуватися на біду та відчуття інших і тримати свою душу відкритою.

20 листопада 2017 року, відкрили свої душі і учні Берестівського НВК, які вважають, що добро не тільки гріє, а ще й смакує. Саме тому в закладі відбулася ярмарка «Добро – солодке на смак», на якій можна було придбати найрізноманітніші солодощі, приготовані власноруч.

Тож, робімо добро!