Екскурсія до Дубровицького районного суду

15 лист. 2017
15 листопада вихованці закладу відвідали Дубровицький районний суд

15 листопада 2017 року відбулася екскурсія учнів 9-10 класів нашого закладу до Дубровицького районного суду. Діти оглянули зал судових засідань. Відповідальність за свої дії у житті, виховання правової свідомості, основні питання законодавства щодо підлітків та молоді – далеко не повний перелік тем, за якими проходила зустріч. Оборонова Ірина Володимирівна наголосили на тому, що незнання закону не звільняє від відповідальності. Школярі мали можливість отримати відповіді на запитання, які їх цікавили.

Кожен з учнів отримав нові знання та переосмислив свої вчинки та поведінку. Впевнені, що вихованці Берестівського НВК стануть справжніми громадянами України – хорошими трудівниками, захисниками Вітчизни, борцями з недоліками у сульспільстві.